Hızlı Teklif Talebi
Teklif Formu
Uncategorized / ATA EVDEN EVE TAŞIMACILIK

ATA EVDEN EVE TAŞIMACILIK
Ata evden eve nakliyat firmamız bütün Türkiye’ye profesyonel olarak evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Geniş araç filomuz ve de alanında profesyonel olan uzman kişiler ile birlikte garantili, sigortalı ve şehir içi nakliyat, kamyon ve kamyonet kiralama, şehirler arası taşımacılık, ofis ve işyeri taşıma, ofis, hastane, kurumsal taşımacılık, fuar taşımacılığı gibi mevcut olan ihtiyaçlarınızda size özel olarak, müşteri odaklı çözümler üretmekteyiz. Tüm bu hizmetler karşılığında ise ekonomik fiyat aralığını sizlere sunmaktayız.
Kurulduğu günden bugüne kadar hizmetinde kusur barındırmayan firmamız sizlerin takdirini de kazanmayı bilmiştir. Nakliyat hizmetlerini profesyonel bir anlayış ile harmanlayıp sunarak müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarına pratik olarak ve eksiksiz bir biçimde yanıt vermektir. Ata evden eve asansörlü nakliyat firması olarak bizi başarılı ve güvenilir hale getiren çalışma anlayışımızın çerçevesinde, bütün müşterilerimize, tedarikçilerimize ve ekip arkadaşlarımıza uzun vadeli olarak, memnun edici imkanlar sunmamızdır.
Ata evden eve taşımacılık olarak yılların bizlere verdiği tecrübe ile edindiğimiz bilgi ve bu yolda aldığımız referanslar ile yolumuza sizlerin de desteği sayesinde emin adımlarla devam etmekteyiz. Üstün hizmet anlayışımız ve teknolojik alt yapımızla beraber kaliteden ödün vermeden, uygun fiyatlar çerçevesinde sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti sağlamaktayız. Eşyalarınızın zarar görmemesi için özel ambalaj malzemeleri kullanılarak nakliyat işlemlerini uyguluyoruz. Yüksek katlı binalarda eşyaların eve basitçe taşınması için elimizden geleni yapmaktayız