000 ASANSÖRLÜ TAŞIMA DA ATA BİR NUMARA | YANPAR ATA Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık - (0535)0787979
ASANSÖRLÜ TAŞIMA DA ATA BİR NUMARA

ASANSÖRLÜ TAŞIMA DA ATA BİR NUMARA
Son yıllarda daha da yaygınlaşan asansörlü taşıma uygulaması hem daha az zaman kaybı hem de pratiklik açısından tercih ediliyor. Ata Asansörlü Taşıma sistemi ile siz değerli müşterilerimizin hem vaktini hem de cebini düşünüyor. Buradaki amaç eşyalarınızın zarar görmeden yüksek katlara ulaştırılabilmesi ve klasik taşıma yöntemlerindeki zaman kayıplarının en aza indirilebilmesidir. Yük ağırlığı fazla olduğundan kullanılan asansör sistemi yük asansörü olarak tabir edilmektedir.
Biz insanlar sürekli hareket halindeyiz ve yaşam koşullarına göre yaşadığımız yerden başka şehirlere taşınmak durumunda kalabiliyoruz. Yani taşınmak denince kulağa basit gelen Bu durum aslında hiç ölmeyecek bir sektörün başlangıç noktası olmuştur. Daha önceleri ev taşırken çektiğimiz eziyetle birlikte birde cebimizden fazlasıyla para çıkardı. Şimdiyse Ata Asansörlü evden eve Taşıma sistemi ile siz sadece eşyalarınızın nasıl taşındığını izliyor olacaksınız. Ve eziyet çekmek bir yana keyif alacaksınız.
Eskiye baktığımızda ev taşırken bir kamyonet tutulup 2 tanede amele bulup hem zaman kaybı hem de ciddi anlamda sinir durumları yaşardık. Eşyalarımızın bir kısmı harap olur, çoğu da kullanılamaz hale gelirdi. Birde üstüne çuvalla para verirdik. Ayrıca eşyaların taşınmasına bizde yardım ederdik. Artık Ata Asansörlü nakliye var ve eski klasik yöntemlerin tamamen önüne geçmiştir. Bu bize göre bir lüks değil ihtiyaçtır. Müşterilerimizin evi taşınırken eşyalarının zarar görüp görmeyeceğini değil evini nasıl dizayn edeceğini düşünmesi en doğal haklarıdır.